Werkstraf voor voormalige schooldirecteur wegens verduistering

Normal 4037569091 459b91903b o

Het Openbaar Ministerie Oost-Nederland heeft een strafbeschikking opgelegd aan een 47-jarige ex-directeur van een basisschool in Arnhem.

Volgens het OM is er voldoende bewijs dat de man in zijn functie als schooldirecteur ongeveer 26.000 euro heeft verduisterd. Het OM heeft de man een werkstraf opgelegd van 140 uur. Ook moet hij een schadevergoeding betalen die gelijk staat aan het verduisterde bedrag.

De strafbare feiten zijn gepleegd tussen augustus 2012 en januari 2018. De man heeft bekend dat hij in die periode meermalen geld dat toebehoorde aan de basisschool en de tussenschoolse opvang heeft gebruikt voor privédoeleinden.

De man is akkoord gegaan met de strafbeschikking.

Adverteren op Nederland Actueel vanaf €3,75 per maand

Adverteren in de regio moet toegankelijk zijn voor bedrijven uit de regio, op Nederland Actueel en onze partnerwebsites kunt u adverteren voor een kopje koffie per maand.
Meer informatie

Blijf op de hoogte
Meld je aan voor de nieuwsbrief